پرش لینک ها
مشاهده
بکشید

طراحی سایت

آشنایی با مراحل طراحی سایت.

داشتن فروشگاه اینترنتی یک مزیت نیست، یک ضرورت است
.

ایجاد ، طراحی مجدد یا بهینه سازی وب سایت

طراحی و بازسازی وب سایت هایی که به شما ارائه میدهیم نتیجه تجربه و در زمینه های طراحی (UI/UX) ، سئو SEO و کنترل و امنیت وبسایت و میزبانی وب است. همه شرایط داشتن یک وب سایت مطابق آخریت متد های روز جهان و بر اساس نیاز ها و اهداف شماست.

Send message

این سوالات ممکن است برای شما هم پیش امده باشد:

سوالات متداول در مورد ایجاد وب سایت

همیشه یک سوال مهم است. مشتریان همیشه عجله دارند. همانطور که توضیح داده شد، ایجاد یک وب سایت مستلزم اجرای چندین مرحله است. طراحی Ux، طراحی Wireframe، ماکت، ادغام و توسعه، تست، تولید و غیره. پروژه هایی که با عجله انجام می شوند محکوم به شکست هستند و انتخاب ارائه دهنده خدمات نباید بر اساس این معیار باشد (تجربه ما را باور کنید). ما دوست داریم در آژانس وب ما در مورد زمان‌بندی تحقق شفاف باشد. و برای یک پروژه ایجاد یا طراحی مجدد وب سایت، چندین ماه از اولین مبادلات تا آنلاین شدن آن طول می کشد. در دسترس بودن تیم های سمت مشتری باید در نظر گرفته شود زیرا در بسیاری از مراحل طراحی وب سایت شرکت خواهند کرد.

چندین روش برای ایجاد یک وب سایت وجود دارد. شرکت می تواند انتخاب کند که سایت خود را ایجاد کند. یا به این دلیل که او مهارت های داخلی را دارد، یا به این دلیل که از ابزاری برای ایجاد آسان یک وب سایت استفاده می کند (تعداد زیادی از آنها وجود دارد). اگر می خواهید یک وب سایت حرفه ای، ارائه طراحی منحصر به فرد و پیشرفته، ارائه یک رابط کاربری متفکر، مبتنی بر عملکردهای سفارشی و نگهداری توسط متخصصان، ایجاد کنید، باید از طریق آژانس وب مانند آپرین ول مراجعه کنید. آژانس ما همه مهارت ها را برای ایجاد پیشرفته ترین وب سایت ها، از مدیر هنری گرفته تا توسعه دهندگان، از جمله مدیران پروژه و سئو، ادغام می کند.

ایجاد وب سایت با خدمات اضافی همراه خواهد بود. شما باید محیطی را که وب سایت در آن میزبانی می شود برنامه ریزی کنید، از خدمات تعمیر و نگهداری استفاده کنید تا سایت در تمام مدت وجود خود امن و به روز باشد و همچنین در صورت بروز مشکل کمک کنید. در نهایت، یک سایت باید مقیاس پذیر باشد. درک شرایط برای تنظیم تغییرات ضروری است. آژانس وب ما این خدمات پشتیبانی را پس از ایجاد یک وب سایت ارائه می دهد.

چندین گزینه در دسترس شرکتی است که شروع به ایجاد وب سایت خود می کند.

استفاده از CMS: سیستم مدیریت محتوا یا پلتفرم مدیریت محتوا به زبان فرانسوی، مزایای بزرگی دارد. این پلتفرم ها به محض نصب، تعداد زیادی از عملکردهای اساسی را با هم ادغام می کنند. قلب وردپرس، به نقل از معروف ترین CMS، به طور پیش فرض با مدیریت صفحات، مقالات، کاربران و حتی تم های گرافیکی ارائه می شود. همچنین یک رابط کاربری بسیار شهودی را ارائه می دهد که در آن یک نوزاد تازه کار می تواند به سرعت مهارت کسب کند. علاوه بر این، امروزه CMS امکان ساخت سایت های بسیار شخصی سازی شده مجهز به ویژگی های پیشرفته را فراهم می کند.

از یک چارچوب استفاده کنید: برای مثال سمفونی برای پروژه های بزرگ در نظر گرفته شده است و برای دستیابی به اهداف بسیار خاص استفاده می شود. شرکت هایی که مایل به ایجاد یک سایت 100% سفارشی با یکپارچه سازی عملکردهای بسیار پیچیده هستند، با این نوع رویکرد وسوسه می شوند. ایجاد یک وب سایت با استفاده از یک فریمورک بسیار گران است. توسعه و حفظ پلت فرم آن نیز اقلام هزینه قابل توجهی را نشان می دهد.

این امر مستلزم ایجاد مراحل بسیار مشخص است. خدمات ایجاد وب سایت همیشه در آپرین وب با کارگاه هایی شروع می شود که طی آن اهداف شرکت مشخص می شود. سپس صفحات سایت با همکاری مشتری ساخته می شوند و همیشه نقش آنها در سفرهای کاربر را منعکس می کنند. سپس طراحی به این کار اضافه می‌شود تا یک رابط بصری ارائه دهد، ارزش‌های شرکت را منعکس کند و اقدام را از طریق اجرای Call To Action ارتقا دهد. کاربر اینترنت به صورت روزانه وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل را مرور می کند. بنابراین از نظر کیفیت رابطی که روی آن پیمایش می کند، بیشتر و بیشتر خواستار است. دسترسی پیچیده به اطلاعات یک مشکل واقعی است که اغلب باعث می شود کاربر اینترنت یک وب سایت را به سمت دیگری ترک کند. بنابراین جایگاه Ux در پروژه ایجاد وب سایت عالی است. با این حال مراقب باشید، همه این مراحل زمان می‌برند و مشتریانی که عجله دارند، خطر پیاده‌سازی ابزارهای ناتمام و در نتیجه کمتر مؤثر را می‌پذیرند.

اینترنت به یک رسانه ضروری تبدیل شده است، و بهتر است، آن را بد کند و اکنون دیگر رسانه های سنتی (بیلبوردها، تلویزیون، مطبوعات و غیره) را گرد هم آورده است. بنابراین وب سایت در زمانی که دسترسی به اطلاعات یک مسئله اصلی است، به یک موضوع اصلی تبدیل شده است. کاربران اینترنت می خواهند اطلاعات با کیفیت را به سرعت پیدا کنند. شرکتی که می خواهد تخصص خود را برجسته کند اکنون تقریباً موظف به ایجاد یک وب سایت است. و همچنین باید این کار را انجام دهد زیرا به مشتریان اطمینان می دهد. امروزه، کسب‌وکار بدون وب‌سایت ممکن است غیرقابل اعتماد یا خیلی مدرن به نظر برسد. این ابزار باید به منظور ارتقای تماس و ایجاد فعالیت بیشتر برای شرکت توسعه یابد.

طراحی سایت
وب سایت برای یک تجارت ضروری شده است. با این حال، مفهوم وب سایت بسیار کلی است! یک وب سایت می تواند اشکال مختلفی داشته باشد و ویژگی های کم و بیش پیشرفته ای را ارائه دهد. آژانس وب ما وب سایت های سفارشی را با توجه به نیاز شما ایجاد می کند. در اینجا دسته بندی اصلی سایت هایی است که ما ارائه می دهیم. در هر صورت، ما اینجا هستیم تا به شما مشاوره دهیم و در مورد پروژه شما بحث کنیم!

وب سایت فروشگاهی

برای فروش محصولات یا خدمات خود در اینترنت، این سایت ها دارای سیستم مدیریت سفارش و پرداخت آنلاین هستند.

بیشتر بخوانید

وب سایت شرکتی

این سایت فعالیت های شرکت شما را معرفی می کند و فعالیت ها، محصولات، خدمات، اخبار، اطلاعات تماس شما را برجسته می کند… این سنگ بنای استراتژی وب شما است.

وب سایت خدماتی

وب سایت های خدماتی، میتواند خدماتی را که ارائه میدهید را به صورتی که میخواهید به تمامی کسانی که به وب سایت سر میزنند نمایش دهند.

وب سایت شخصی

اینگونه وب سایت ها مناسب افرادی میباشد که میخواهند توانایی های خود را در عرصه دیجیتال نمایش دهند.

مراحل بعد از طراحی…

راه اندازی سایت به معنای پایان کار بر روی سایت نیست. اینجا تازه اول راه میباشد. برای داشتن یک سایت مناسب هموار ه باید مراحل زیر را پایش کرد:

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی سایت، مهمترین قسمت داشت یک سایت میباشد.
بیشتر بخوانید.

رفع مشکلات فنی

مشکلات فنی وب سایت همواره با خود وب سایت میباشد. تقریبا هیچ سایتی در جهان بدون خطا نیست.
بیشتر بخوانید.

امنیت

همواره راه های نفوذ سایت در سرتاسر جهان کشف میشود و برطرف کردن آنها باید به بهترین شکل انجام پذیرد.
بیشتر بخوانید.

همیشه به یاد داشته باشید:

داشتن وب سایت همانند کاشتن بذر یک درخت است. اگر میخواهید این بذر میوه دهد باید همواره مراقب آن بود.

— نمونه طراحی های سایت با موضوعات مختلف:

آخرین مقالات:

این مقالات بسیار مهمی در زمینه داشتن یک سایت هستند. توصیه میکنیم حتما آنها را بخوانید:

چگونه شروع کنید؟ ثبت نام ابتدا باید در سرویس ما ثبت نام کنید. لطفا با

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

ما با شما تماس میگیریم!

دریافت مشاوره
We use cookies to provide the best web experience possible.